DM-STELLA - 20

від DM-STELLA
  • 2 в 1 пеллетний і піролізний котел DM-STELLA поєднують у собі кращі властивості піролізних і пелетних котлів, гарантують підвищену економічність і комфортне використання. Ви можете перемикати роботу котла на необхідний вид палива в будь-який час. Піролізні твердопаливні котли від DM-STELLA також іменовані як газогенераторні котли працюють за принципом піролізного спалювання (або сухої перегонки) твердого палива, суть якої полягає в високотемпературному розкладанні палива на летючі (піролізні) гази і твердий залишок під дією високої температури і в умовах нестачі кисню.
  • 2 в 1 пеллетний і піролізний котел DM-STELLA поєднують у собі кращі властивості піролізних і пелетних котлів, гарантують підвищену економічність і комфортне використання. Піролізні твердопаливні котли від DM-STELLA також іменовані як газогенераторні котли працюють за принципом піролізного спалювання (або сухої перегонки) твердого палива, суть якого полягає в високотемпературному розкладанні палива на летючі (піролізні) гази і твердий залишок під дією високої температури і в умовах нестачі кисню. Процес піролізу протікає при температурі понад 1100 °С. Перевагою такого піролізного розкладу можна назвати екзотермічні процеси, які істотно поліпшують прогрів повітря, використовуваного в подальшому для висушування палива в бункері і подачі через форсунку в зону горіння. Утворення високотемпературному факела - відмінна риса піролізних котлів - відбувається в процесі змішування виділяються газів і подаєтьсякисню. Примітно, що в цьому факелі згорає і активний вуглець, завдяки чому концентрація шкідливих речовин в відходить димових газах котлів мінімальна, засмічення труб теплообмінника - незначне, а обсяг СО2, що викидаються в атмосферу, в кілька разів менше допустимої норми. За рахунок унікальної повноти згоряння і розкладання палива зольності будь-якого застосованого палива максимально знижується. Саме тому твердопаливні піролізні котли DM-STELLA чистяться набагато рідше, ніж звичайне твердопаливні котли тривалого горіння.
Виробник DM-STELLA
Контактна інформація DM-STELLA, dmstellacom@gmail.com, м. Запоріжжя, вул. Іванова 81 Б, 69068 066-555-00-43, 067-555-00-43, https://dm-stella.com/
Детальна інформація щодо продукту https://dm-stella.com/
Технологія пелети
Максимальна потужність, кВт 20,0
Мінімальна потужність, кВт 6,0
Ефективність, % 93,0

Річна економія
Річна економія: 12 000 грн / 9800 кВт·год*
75,3%
24,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення DM-STELLA - 20

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.