Dimplex WI 45TU 45 кВт

від Dimplex
  • Двохкомпресорні теплові насоси Dimplex WI35-45TU вода/вода призначені для системи опалення та системи гарячого водопостачання. Мають високий СОР 6,5+, та клас енергоефективності А++. Температура в прямому трубопроводі до 62°С. Теплові насоси Dimplex WI35-45TU можуть бути об’єднанні в каскад до 1330 кВт. Виробництво: Німеччина
  • Теплові насоси Dimplex WI35-45TU забезпечують бівалентний та бівалентно-регенеративний режим роботи. Можливості розширення теплових насосів дозволяють отримати розподільчі системи зі змішаним та незмішаним опалювальними контурами, контуром басейну та пасивним охолодженням. Теплові насоси Dimplex WI35-45TU обладнані електронним розширювальнім клапаном та СОР-Booster, які дозволяють збільшувати СОР на 20%. Теплові насоси Dimplex WI35-45TU обладнані сучасним контролером WPM Econ5Plus, який дозволяє керувати тепловими насосами за допомогою планшета або смартфона, виконувати автоматичні вимірювання кількості виробленої теплової енергії (окремо кількість тепла для опалення та гарячого водопостачання). Функція HWO (Hexible Water Optimization) дозволяє ефективно нагріти воду в системі ГВП, використовуючи один або два компресори, в залежності від необхідності , тим самим збільшуючи СОР та збільшення строку експлуатації обладнання.
Виробник Dimplex
Контактна інформація ТОВ "ПРОГРЕС-ХХІ", вул. Василя Касіяна, буд. 2/1, оф. 378, м. Київ, Україна, 03191, +380974948875, ruslan.trufanov@progress21.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.dimplex.de/...
Максимальна потужність, кВт 25,0
Технологія вода-вода
COP 6,20

Річна економія
Річна економія: 38 000 грн / 31600 кВт·год*
20,4%
79,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Dimplex WI 45TU 45 кВт

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.