Dimplex SIW6TES 6 кВт

від Dimplex
  • Теплові насоси Dimplex SIW6-11TES розсіл/вода призначені для системи опалення та системи гарячого водопостачання. Мають високий СОР 5,0, та клас енергоефективності А++. Температура в прямому трубопроводі до 62°С. Інтегрований емальований бойлер ГВП об’ємом 170 л. Виробництво: Німеччина
  • Теплові насоси Dimplex SIW6-11TES обладнані електронним розширювальнім клапаном та СОР-Booster, які дозволяють збільшувати СОР на 20%, а середньорічну ефективність на 16% в порівняні зі стандартними тепловими насосами. Теплові насоси Dimplex SIW6-11TES обладнані сучасним контролером WPM Econ5Plus, який дозволяє керувати тепловими насосами за допомогою планшета або смартфона, виконувати автоматичні вимірювання кількості виробленої теплової енергії (окремо кількість тепла для опалення та гарячого водопостачання). Компактний пристрій для приготування гарячої води включає наступні компоненти: - Електричний нагрівальний елемент (2/4/6 кВт), призначенням якого \ нагрів гарячої води до 60°С, а також для використання в якості резервного джерела тепла системи опалення; - Циркуляційний насос системи опалення та ГВП з електронним керуванням.
Виробник Dimplex
Контактна інформація ТОВ "ПРОГРЕС-ХХІ", вул. Василя Касіяна, буд. 2/1, оф. 378, м. Київ, Україна, 03191, +380974948875, ruslan.trufanov@progress21.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.dimplex.de/...
Максимальна потужність, кВт 5,9
Технологія грунт-вода
COP 4,70

Річна економія
Річна економія: 35 500 грн / 29700 кВт·год*
25,2%
74,8%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Dimplex SIW6TES 6 кВт

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.