Dimplex LA35TUR 35 кВт

від Dimplex
  • Високопродуктивні реверсивні двохкомпресорні повітряні теплові насоси Dimplex LA35TUR+ призначені для системи опалення, активного охололження та системи гарячого водопостачання. Мають високий СОР 3,5+/EER 4,2+ та клас енергоефективності А++. Температура в прямому трубопроводі до 60°С. Складається з зовнішнього блоку та контролеру WPM EconPlus. Теплові насоси можуть бути об’єднані в каскад до 28 компресорів (490 кВт). Виробництво: Німеччина
  • Високопродуктивні реверсивні двохкомпресорні повітряні теплові насоси Dimplex LA35TUR+ забезпечують бівалентний та бівалентно-регенеративний режим роботи. Можливості розширення теплових насосів дозволяють отримати розподільчі системи зі змішаним та незмішаним опалювальними контурами, включаючи контур басейну. Теплові Dimplex LA35TUR+ обладнані електронним розширювальнім клапаном, СОР-Booster та високо продуктивним випарником , які забезпечують високі показники СОР. Діапазон робочих температур: -22°С до +40°С. Тиха робота зовнішнього блоку за рахунок модульного тихохідного вентилятора ЕС та крильчаткою, яка виконана в формі совиного крила. Додатковий теплообмінник дозволяє використовувати відібране тепло в режимі охолодження, на нагрів води системи ГВП та басейна. Теплові насоси Dimplex LA35TUR+ обладнані сучасним контролером WPM EconPlus, який дозволяє керувати тепловими насосами за допомогою планшета або смартфона, виконувати автоматичні вимірювання кількості виробленої теплової енергії.
Виробник Dimplex
Контактна інформація ТОВ "ПРОГРЕС-ХХІ", вул. Василя Касіяна, буд. 2/1, оф. 378, м. Київ, Україна, 03191, +380974948875, ruslan.trufanov@progress21.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.dimplex.de/...
Максимальна потужність, кВт 13,6
Технологія повітря-вода
COP 4,00

Річна економія
Річна економія: 33 700 грн / 28300 кВт·год*
28,8%
71,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Dimplex LA35TUR 35 кВт

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.