Di-Calore BI-METALL 500

від Di-Calore
  • Біметалічні радіатори DiCalore вдало поєднують кращі якості секційних алюмінієвих і трубчастих сталевих радіаторів: міцність (витримують тиск до 40 атмосфер), довговічність та високий рівень тепловіддачі в поєднанні з сучасним дизайном. Завдяки високому робочому тиску і відмінною корозійною стійкості підійдуть для використання в системах центрального опалення. У моделі DiCalore Bi-metall все, що стикається з теплоносієм (водою) повністю виконано зі сталі, що виключає контакт теплоносія з алюмінієм і підвищує початкові робочі параметри.
  • Біметалічні радіатори DiCalore вдало поєднують кращі якості секційних алюмінієвих і трубчастих сталевих радіаторів: міцність (витримують тиск до 40 атмосфер), довговічність та високий рівень тепловіддачі в поєднанні з сучасним дизайном. Завдяки високому робочому тиску і відмінною корозійною стійкості підійдуть для використання в системах центрального опалення. У моделі DiCalore Bi-metall все, що стикається з теплоносієм (водою) повністю виконано зі сталі, що виключає контакт теплоносія з алюмінієм і підвищує початкові робочі параметри. • Оптимальна тепловіддача за рахунок розвиненої поверхні • Максимальна надійність • Робочий тиск: 40 бар • Екологічно чисте довговічне покриття • Сучасний європейський дизайн • Простий монтаж
Виробник Di-Calore
Контактна інформація ПП "Водна Техніка", м. Київ, пер. Магнітогорський, 1, тел.: +38 (044) 206-66-10, info@komfort.com.ua, www.komfort.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://komfort.com.ua/
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 200 грн / 200 кВт·год*
99,0%
1,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Di-Calore BI-METALL 500

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.