DERON 27 W/CW

від DERON
  • Тепловий насос Deron27W / CW EVI - ідеальне рішення для опалення, охолодження та ГВП будинку до 150м2. Номінальна теплова потужність (кВт): 12 Компресор (виробник): Copeland Хладагент: R407C Споживана потужність Макс .: 2,7KW Макс.температура води: 60 ° C Рівень шуму: ≤52dB (A) Робоча температура: -25 ℃ - +43 ℃ Розмір: 950 × 500 × 1480 мм Вага (кг): 130
  • Тепловий насос Deron 27W / CW EVI - ідеальне рішення для опалення, охолодження та ГВП будинку до 150м2. Максимально споживана енергія - всього 2,7 кВт. Стабільна робота при -25 ° C. Теплові насоси - інноваційне обладнання, завданням якого є опалення різних типів приміщення. Принцип роботи таких моделей заснований на передачі тепла від низькотемпературного джерела до кінцевого споживача. Останнім часом найбільш популярними і затребуваними системами є теплові насоси з інноваційною технологією EVI. Технологія EVI стосується модернізації компресора даного обладнання. Компресори в таких моделях оснащують додатковим входом для парового впорскування. Розшифровується назва технології як «intermediate vapour injection», що перекладається як «проміжне парове впорскування». Теплові насоси EVI значно покращують процес роботи всього теплового обладнання, підвищують його працездатність і ефективність.
Контактна інформація ТОВ «Солар Ікс» пров.Куренівський,19/5, м.Київ, Україна, 04073, +38 (044) 223 38 55, www.solarX.com.ua, Е-mail: solarx@solarx.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://solarx.com.ua/...
Максимальна потужність, кВт 12,0
Технологія повітря-вода
COP 3,50

Річна економія
Річна економія: 32 000 грн / 27000 кВт·год*
32,0%
68,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення DERON 27 W/CW

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.