Defro Sigma Uni 24

від Defro
  • GSM-модуль, Інтернет-модуль, версія NZ для системи закритого типу, кімнатний регулятор DEFRO SP LUX, модуль клапана ST-61 V4, бездротової регулятор SPK Lux, комплект аксесуарів до бездротового RS з'єднанню, котел в версії DiR **
  • Sigma Uni - це дуже комфортний в обслуговуванні котел, призначений для спалювання вугілля типу «еко-горошок». Високоякісні матеріали, використані для виготовлення пальника, гарантують її тривалу експлуатацію, а відповідна конструкція теплообмінника забезпечує оптимальні умови для спалювання палива, високий рівень ККД і низький рівень викиду шкідливих речовин. Інтуїтивний і зручний в обслуговуванні контролер з кольоровим сенсорним дисплеєм і можливістю регулювання кута нахилу, дозволяє легко запрограмувати пристрій і управляє роботою всієї системи котла. Котли відповідають вимогам 5 класу (по емісії забруднень), відповідно до стандарту PN EN 303-5: 2012. ** Котел в версії DiR оснащений додатковою гратами для спалювання палива при ручному закладці - НЕ ВІДПОВІДАЄ ВИМОГАМ ПО субсидування купівлі При замовленні котла в версії DiR, необхідно додатково вказати - DiR - дефлектор і решітка
Виробник Defro
Контактна інформація ТОВ "Компанія "Світ тепла", Київ, вул. Бориспільська 7, тел: 067-468-50-24, www.svittepla-ua.com
Детальна інформація щодо продукту http://defro.org.ua/...
Технологія дрова
Максимальна потужність, кВт 24,0
Мінімальна потужність, кВт 7,2
Ефективність, % 89,0

Річна економія
Річна економія: 10 400 грн / 8500 кВт·год*
78,6%
21,4%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Defro Sigma Uni 24

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.