Deceuninck-Inoutic Eforte / 4і-16-4-16-4і

від WINDOW SYSTEMS
  • Нова енергоефективна шестикамерна система Eforte Майбутнє віконного профілю доведено в преміум-сегменті, який не допускає ніяких компромісів, коли мова йде про якість і теплоізоляції. Eforte встановлює нові стандарти для енергозберігаючих віконних систем. При ширині профілю 84 мм, зі звичайним сталевим підсилювачем і без додаткових елементів ізоляції отримуємо неперевершене значення коефіцієнта теплопередачі Uf = 0,95 Вт / м2К і незрівнянну гнучкість у використанні профілю для задоволення всіх ваших потреб.
  • Новітні технології Inoutic / Deceuninck GmbH, реалізовані в профільній системі Eforte, дозволяють реалізовувати прагнення до енергозберігаючого способу життя без додаткових витрат. Eforte може підлаштовуватися під бажання клієнта як хамелеон. З метою зниження споживання енергії для обігріву будинку профіль вікна Eforte володіє шириною 84 мм, 6-ти повітряними камерами і 3-ма контурами притвору. Тепло надовго збережеться у Вашому домі також через можливість установки в профіль склопакету товщиною до 56 мм. Проникненню холоду в будинок перешкоджає щільний притвор елементів вікна за рахунок використання унікальної автоматичної технології установки ущільнювача без участі людини. Вперше в конструкцію стулки додано ущільнення, проекструдоване до профілю під склопакетом. Воно ділить камеру між стулкою і склопакетом на дві частини, перекриваючи тим самим тепловий потік з опалювального приміщення на вулицю. За рахунок цього внутрішня поверхня стулки і штапика залишається теплою, що запобігає появі на них конденсату. Термін експлуатації профілю Eforte становить понад 40 років, а ущільнювача – більше 30 років. Завдяки своєму унікальному хімічному складу профіль ставитися до класу морозостійких і може без проблем витримувати температури від -60С до + 75С протягом всього терміну експлуатації. Крім чудових теплоізоляційних властивостей вікно Eforte забезпечує ще й високу звукоізоляцію приміщення за рахунок таких конструктивних рішень як збільшена ширина притвору стулки до рами з боку приміщення в 9 мм, три контури притвору, щільне прилягання ущільнювача по всьому контуру, а також можливість установки шумоізоляційних склопакетів. Вікна, виготовлені з профільних систем Eforte компанії Deceuninck, є екологічно чистим продуктом, безпечним для здоров’я людини і навколишнього середовища.
Контактна інформація Товариство з обмеженою відповідальністю “ВІКОННІ СИСТЕМИ», Україна, м. Львів, вул. Зелена, 238 – З, поштовий індекс 79035
Детальна інформація щодо продукту www.wsystem.com.ua
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Повітря
R, м²К/Вт 0,92

Річна економія
Річна економія: 2 800 грн / 2300 кВт·год*
90,0%
10,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Deceuninck-Inoutic Eforte / 4і-16-4-16-4і

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.