Deceuninck-Inoutic Arcade / 4і-12-4-8-4і

від WINDOW SYSTEMS
  • Профіль DECEUNINCK Inoutic Arcade чудово зарекомендував себе в реальних умовах експлуатації. Його довговічність, — 40 років. Він пройшов всю необхідну сертифікацію та випробування. Велика ширина профілю вікон «Arcade» – 71 мм – дозволяє встановити широкий склопакет, що сприяє збереженню в будинку тепла. Крім цього важливу роль в забезпеченні теплоізоляції грають 5 повітряних камер профілю. Вікна з даного профілю – вигідна інвестиція в майбутнє!
  • Профільна система «Arcade» поєднує в собі сучасний дизайн і останні досягнення віконної індустрії. Завдяки покращеній теплотехніці, високим звукоізоляційним властивостям і великій довговічності вікна «Arcade» ідеально підходять для використання в умовах українського клімату. Профільна система Deceuninck Arcade мають незаперечний ряд переваг: 1. Вікна «Arcade» сумісні з усіма видами противовзломной фурнітури. 2. Вікна є екологічно чистим продуктом, безпечним для здоров’я людини. 3. Подвійний ущільнювач: збільшення тепло-, вітро- та звукоізоляційних характеристик. 4. Профіль вікна «Arcade» має бездоганну поверхню, яка не потребує спеціального догляду і надійно протистоїть будь-яких кліматичних впливів. Лицьова сторона профілю має нахил 20 º, що забезпечує хороше відведення води і разом з ущільненням сірого кольору гармонійно доповнює вікно, надаючи йому елегантний вигляд. 5. Високу міцність вікна «Arcade» забезпечує жорсткість застосовуваного армування 1,5 та 2 мм.; 6. Велика ширина профілю вікон «Arcade» – 71 мм – дозволяє встановити широкий склопакет, що сприяє збереженню в будинку тепла. Крім цього важливу роль в забезпеченні теплоізоляції грають 5 повітряних камер профілю. Коефіцієнт теплопровідності в профілі «Arcade» становить (Uw = 1,3 Вт / м ². К) 7. Профіль вікна «Arcade» розрахований на експлуатацію тривалістю більше 40 років, а ущільнення – більше 30 років в умовах північного і помірного клімату. Пластикові вікна «Arcade» відрізняються підвищеною стійкістю до різних перепадів температури. 8. Профільна система Arcade це класичний вид і високий рівень функціональності для створення вікна з високою стабільністю. Вікна, виготовлені з профільної системи Arcade від компанії INOUTIC це простота, бездоганність ліній, чистота форм – словом все те, що робить віконні системи по-справжньому красивими.
Виробник WINDOW SYSTEMS
Контактна інформація Товариство з обмеженою відповідальністю “ВІКОННІ СИСТЕМИ», Україна, м. Львів, вул. Зелена, 238 – З, поштовий індекс 79035
Детальна інформація щодо продукту www.wsystem.com.ua
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Повітря
R, м²К/Вт 0,75

Річна економія
Річна економія: 2 400 грн / 2000 кВт·год*
91,3%
8,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Deceuninck-Inoutic Arcade / 4і-12-4-8-4і

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.