De Dietrich INNOVENS MCA 25

від De Dietrich
  • Настінний газовий конденсаційний котел
  • Моноблочний теплообмінник зі сплаву кремнію з алюмінієм з високим коефіцієнтом теплопровідності і опірністю корозії. Середньорічний ККД в експлуатації - до 109%. Пальник з нержавіючої сталі з повним попереднім змішуванням і модуляцією потужності від 22 до 100% чудово регулює потужність в залежності від потреб і гарантує оптимальне горіння, знижуючи викиди шкідливих речовин. Інтуїтивна система управління забезпечена дисплеєм великого розміру з дуже зручною ергономікою програмування. Система управління Diematic iSystem спеціально передбачає управління мульти-енергетичними системами.
Виробник De Dietrich
Контактна інформація ТОВ "ОРБІ" , м. Львів, вул. Героїв УПА, 73, тел.: +380 (32) 232-95-72, +380 (32) 232-95-73 050-37-27-892, 098-480-77-72
Детальна інформація щодо продукту http://ua.dedietrich.ua/...
Технологія конденсаційний котел
Максимальна потужність, кВт 25,0
Мінімальна потужність, кВт 7,5
Ефективність, % 108,0

Річна економія
Річна економія: 7 000 грн / 5700 кВт·год*
75,2%
24,8%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення De Dietrich INNOVENS MCA 25

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.