Dalsia Brunata W 100

від Brunata
  • Невеликі ІТП для Опалення. Застосовуються для приватних будинків та квартир. 1.Теплова потужність: 100 кВт 2.Габаритні розміри: 900x650x330 мм Вага: 42 кг 3.Температурні режими Prim/Sec: 90/45 - 40/70 º C 4.Витрата теплоносія (у вторинному конитурі): 2,15 м³ / год 5. Підключення Prim / Sec / ГВП: 1" / 1" / 3/4" Передбачено для настінного монтажу.
  • Компактна конструкція із зручною конфігураціею всіх систем робить ІТП Dalsia Brunata W легким в транспортуванні, монтажі, сервісному обслуговуванні та експлуатації. ІТП Dalsia Brunata W повністю зібрано та випробувано в умовах виробництва і робить використання ІТП легким та ефективним. Комплексне рішення "Підключи & Працюй" дозволяе досить швидко та без зайвих робіт виконати монтаж обладнання. Особливості та переваги: - Компактні розміри та маленька вага; - Легкий та швидкий монтаж; - Рn 16 бар або Рn 25 бар; - Низький рівень гідравлічного опору; - Високоефективний теплообмінник; - Витрата теплоносія до 2,5 м³ / час; - Гнучке управління численними опціями і налаштувань; - Знімні ізоляційні панелі; - Можливість підключення до SCADA.
Виробник Brunata
Контактна інформація ТОВ "ПРО-ЕНЕРДЖІ", 03150, м. Київ, вул. Антоновича, б. 66, оф. 203, тел.: +380 (44) 492 70 75, +380 (67) 244 32 53, +380 (66) 918 48 53, http://www.pro-energy.com.ua/
Детальна інформація щодо продукту http://dalsiabrunata.com/...
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 5 600 грн / 4600 кВт·год*
80,0%
20,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Dalsia Brunata W 100

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.