Dalsia Brunata 450/250

від Brunata
  • Великі ІТП для Опалення та ГВС 1.Теплова потужність: 450 / 250 кВт (Опалення / ГВП) 2.Габаритні розміри: Д х Ш х В - 2000+1300 х 1700 х 580 мм 3.Загальні технічні дані: - Pn 16 бар; - T max 130 ºC; - T подаюча 95/65 ºC; - T зворотня 60/85 ºC. Передбачено для установки в більшості будівель: житлових, адміністративних та промислових будівлях. Спроектовано для монтажу на підлозі.
  • Dalsia Brunata це оптимальне рішення для різних варіантів підключення до районних теплових мереж. Доступні різні конфігурації за розмірами і налаштуваннями в діапазоні теплових потужностей від 20 кВт до 100MВт+. Особливості та переваги: - Компактний дизайн зі зручною системою компонування, що дозволяє легко транспортувати, монтувати, обслуговувати і експлуатувати ІТП;     - Комплексне рішення "Підключи & Працюй" робить установку ІТП дуже легкою;     - IQ Можливості - додатково включена система SCADA SiDiO;     - Онлайн підтримка від виробника. Застосовуються паяні теплообмінники, 3-х швидкісний насоси з мокрим ротором (один насос на Опалення; один насос на циркуляцію ГВП) Контролер Danfoss ECL 310 & Pt 1000 датчик температури; Ультразвуковой тепловий лічильник з Mbus зв'язком; Балансувальна арматура & виконавчі механізми.
Виробник Brunata
Контактна інформація ТОВ "ПРО-ЕНЕРДЖІ", 03150, м. Київ, вул. Антоновича, б. 66, оф. 203, тел.: +380 (44) 492 70 75, +380 (67) 244 32 53, +380 (66) 918 48 53, http://www.pro-energy.com.ua/
Детальна інформація щодо продукту http://dalsiabrunata.com/...
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 5 600 грн / 4600 кВт·год*
80,0%
20,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Dalsia Brunata 450/250

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.