DAIKIN VAM650

від Daikin
  • Вентиляційна установка з рекуперацією тепла Daikin, продуктивністю 650 м3 / год, з ефективністю теплообміну 77%.
  • Система вентиляції Daikin VAM 650 - це оптимальне рішення для установки в будинку, квартирі, котеджі або на дачі. Устаткування здатне наповнити приміщення невеликої площі свіжим повітрям з розрахунком 700 м³ / год. Більш того, пристрій також швидко і ефективно видалить забруднене повітря.   Систему можна встановлювати в приміщеннях, де вимоги до рівня шуму і якості роботи вентиляційного обладнання підвищені.   Особливості Рекуперація тепла дозволяє враховувати температуру і вологість надходить повітряного потоку. Рекуператор забирає 77% тепла минає повітря, передаючи його вступнику. Відбувається вирівнювання температурних режимів, тим самим забезпечується високоякісна очищення повітря круглий рік. У той же час знижується рівень навантаження на системи опалення та кондиціонування.   Завдяки новому теплообміннику і поліпшеною системою звукоізоляції приточно-витяжна система Daikin VAM 650 володіє дуже низьким рівнем шуму, який вдалося скоротити на 2 дБ і складає 35 дБ. переваги Daikin зроблений з щільної якісного паперу, яка не піддається запалюванням і захищена від появи цвілі. Рекуператор має високі показники вбирання вологи. Таким чином, теплообмінник забирає приховане тепло повітря, що йде, передаючи його припливному повітряному потоку. Компактні розміри обладнання розширюють вибір місця для монтажу, а зменшена вага пристрою скорочує вимоги до системи кріплення. Паралельне поширення повітряних потоків. Патрубки подачі і видалення повітря знаходяться на одній і тій же прямій. За рахунок цього стає неможливим виникнення помилок під час кріплення до каналів вентиляції.
Виробник Daikin
Контактна інформація ТОВ «ЛІ КОН Д», м. Київ, вул. Дегтярівська, 27-Т, тел. 044 238 61 21, altherma@leacond.com.ua, http://leacond.com.ua/; ТОВ «ДДУ ГРУП», м. Київ, вул. Ернста, 16-В, тел. 044 490 20 00, altherma@ddugroup.ua, http://ddugroup.ua
Детальна інформація щодо продукту http://leacond.com.ua/...
Тип теплоутилізатора пластинчатий
Ефективність, % 77,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of DAIKIN VAM650

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.