Daikin Altherma з настінним блоком EHBH11CB3V + ERLQ011CV3

від Daikin
  • Настінний блок, призначений тільки для oпалення, з тепловим насосом повітря-вода, ідеально підходить для будинків з низьким споживанням енергії
  • > Енергоефективна система опалення на основі технології теплового насоса повітря-вода > Ідеально підходить для новобудов і будинків з низьким споживанням енергії > Найвищі показники сезонної ефективності зі значною економією на експлуатаційних витратах > Гнучка конфігурація, що відповідає вимогам всіх нагрівачів > Можливість поєднання з системою ГВП > Зовнішній блок одержує тепло з атмосферного повітря, навіть за температури –25°C > Онлайн-контролер (опція): програма дозволяє управляти внутрішнім блоком звідусюди локальною мережею або через інтернет, а також збирати дані про енергоспоживання > Можливість підключення до фотоелектричних сонячних панелей для живлення теплового насоса (опція) > Тільки нагрів
Виробник Daikin
Контактна інформація ТОВ «ЛІ КОН Д», м. Київ, вул. Дегтярівська, 27-Т, тел. 044 238 61 21, altherma@leacond.com.ua, http://leacond.com.ua/; ТОВ «ДДУ ГРУП», м. Київ, вул. Ернста, 16-В, тел. 044 490 20 00, altherma@ddugroup.ua, http://ddugroup.ua
Детальна інформація щодо продукту https://www.daikin.com.ua/...
Максимальна потужність, кВт 11,3
Технологія повітря-вода
COP 3,65

Річна економія
Річна економія: 32 600 грн / 27400 кВт·год*
31,0%
69,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Daikin Altherma з настінним блоком EHBH11CB3V + ERLQ011CV3

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.