Daikin Altherma - вбудований сонячний блок EHSHB16P50B + ERLQ011CV3

від Daikin
  • Підлоговий блок із тепловим насосом повітря- вода для бівалентного опалення й ГВП з підключенням до теплового сонячного колектору
  • › Бівалентна система: з’єднується з додатковим джерелом теплоти › Вбудований сонячний блок, що забезпечує найвищий комфорт в опаленні й ГВП › Максимальне використання поновлюваних джерел енергії: використання технології теплового насоса для oпалення та сонячної енергії — для опалення й ГВП › Принцип подачі лише проточної води: вода, що відповідає усім гігієнічним нормам, відсутність потреби в термічній дезінфекції проти легіонели › Бак, що не потребує техобслуговування: відсутність корозії, анода, накипу, вапняних відкладень, втрат води через запобіжний клапан › ГВП із можливістю підключення сонячного колектору, що працює за відкритою (drain-back) схемою › Інтелектуальне управління термоакумулятором: постійний нагрів під час розморожування, використання акумульованого тепла для опалення › Втрати теплоти зведені до мінімуму завдяки високоякісній ізоляції › Можливість управління опаленням та ГВП за допомогою програми на мобільному пристрої › Зовнішній блок одержує тепло з атмосферного повітря, навіть за температури –25°C › Можливість підключення до фотоелектричних сонячних панелей для живлення теплового насоса › Тільки нагрів
Виробник Daikin
Контактна інформація ТОВ «ЛІ КОН Д», м. Київ, вул. Дегтярівська, 27-Т, тел. 044 238 61 21, altherma@leacond.com.ua, http://leacond.com.ua/; ТОВ «ДДУ ГРУП», м. Київ, вул. Ернста, 16-В, тел. 044 490 20 00, altherma@ddugroup.ua, http://ddugroup.ua
Детальна інформація щодо продукту https://www.daikin.com.ua/...
Максимальна потужність, кВт 11,3
Технологія повітря-вода
COP 3,65

Річна економія
Річна економія: 32 600 грн / 27400 кВт·год*
31,0%
69,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Daikin Altherma - вбудований сонячний блок EHSHB16P50B + ERLQ011CV3

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.