Daikin Altherma EGSQH10S18A9W

від Daikin
  • Геотермальний тепловий насос для опалення та ГВП
  • › Технологія геотермального теплового насоса дозволяє використовувати енергію землі, температура якої на певній глибині не залежить від температури зовнішнього повітря › Найвища сезонна ефективність завдяки нашій технології теплового насоса з інверторним керуванням › Проста й швидка установка завдяки змонтованим на заводі трубопроводам, розташованим у верхній частині блоку, та меншій загальній вазі › Інтегрований внутрішній блок: блок підлогового типу «усе в одному», включаючи бак для побутової гарячої води › Інтерфейс користувача з функцією терморегулятора для підвищення комфорту, швидке введення в експлуатацію, просте обслуговування та оптимізація енергоспоживання, що дозволяє контролювати споживання енергії й витрати › Онлайн-контролер (опція): програма дозволяє управляти внутрішнім блоком звідусюди локальною мережею або через інтернет, а також збирати дані про енергоспоживання › Тільки нагрів
Виробник Daikin
Контактна інформація ТОВ «ЛІ КОН Д», м. Київ, вул. Дегтярівська, 27-Т, тел. 044 238 61 21, altherma@leacond.com.ua, http://leacond.com.ua/; ТОВ «ДДУ ГРУП», м. Київ, вул. Ернста, 16-В, тел. 044 490 20 00, altherma@ddugroup.ua, http://ddugroup.ua
Детальна інформація щодо продукту https://www.daikin.com.ua/...
Максимальна потужність, кВт 10,2
Технологія грунт-вода
COP 4,36

Річна економія
Річна економія: 34 800 грн / 29100 кВт·год*
26,7%
73,3%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Daikin Altherma EGSQH10S18A9W

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.