Daikin Altherma 3 EHVX08S18D6V + ERGA06DV R32

від Daikin
  • Низькотемпературний тепловий насос з підлоговим блоком для опалення, охолодження й ГВП, ідеально підходить для будинків з низьким споживанням енергії. +65С.
  • › R32 Daikin Altherma 3 забезпечує температуру води до 65°С › Нагрів та охолодження › Комбінована система бака ГВП з нержавіючої сталі на 180 або 230 л і теплового насоса полегшує установку обладнання › Об'єднання всіх гідравлічних компонентів означає відсутність потреби у компонентах інших виробників › Плати та гідравлічні компоненти розташовані спереду для полегшення доступу до них › Невелика площа установки 600x600 мм › Доступні для вибору вбудовані резервні нагрівачі 3, 6 і 9 кВт › Зовнішній блок одержує тепло з атмосферного повітря, навіть за температури –25°C
Виробник Daikin
Контактна інформація ТОВ «ЛІ КОН Д», м. Київ, вул. Дегтярівська, 27-Т, тел. 044 238 61 21, altherma@leacond.com.ua, http://leacond.com.ua/; ТОВ «ДДУ ГРУП», м. Київ, вул. Ернста, 16-В, тел. 044 490 20 00, altherma@ddugroup.ua, http://ddugroup.ua
Детальна інформація щодо продукту https://www.daikin.com.ua/...
Максимальна потужність, кВт 7,5
Технологія повітря-вода
COP 3,95

Річна економія
Річна економія: 33 600 грн / 28200 кВт·год*
29,0%
71,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Daikin Altherma 3 EHVX08S18D6V + ERGA06DV R32

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.