DAB EVOSTA 40-70/180

від DAB
  • Замінює 3 стандартних циркуляційні насоси з висотою напору 4, 5 і 6 метрів. Компактний розмір. Знімний роз'єм для швидкої заміни кабелю. Клапан для розповітрювання системи і розблокування вала. Легкий в використання - управління однією кнопкою.
  • Нова гамма циркуляційних насосів серії EVOSTA завдяки використаної передової технології, з синхронним двигуном з постійним магнітом і перетворювачем частоти, забезпечує високий ККД при будь-якому застосуванні, дозволяючи досягти хороших результатів у сфері економії електроенергії. Тому вся нова серія циркуляційних насосів EVOSTA відноситься до класу енергетичної ефективності А. Циркулятор містить електронний пристрій, здатний виявляти зміни, необхідні установкою, і автоматично адаптувати до них параметри циркуляторов, завжди забезпечуючи при цьому максимальний ККД з мінімальним споживанням енергії. Насос укомплектований високоефективним, синхронним електродвигуном з постійними магнітами і електронним регулюванням. Підтримується шість режимів підтримки пропорційного тиску і три режими з постійною швидкістю обертання. Вибір режиму роботи здійснюється однією кнопкою.
Виробник DAB
Контактна інформація ПП "Аккорд Україна", м. Київ, вул. Бориспільська, 9,корпус 8, офіс 107, тел.: +38(067)329-84-42
Детальна інформація щодо продукту http://www.dabpump.com.ua/...
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення DAB EVOSTA 40-70/180

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.