DAB EVOPLUS 80/180 SAN M

від DAB
  • Особливості: Насос укомплектований високоефективним, синхронним електродвигуном з постійними магнітами і електронним регулюванням. Підтримується "нічний режим" роботи з низьким енергоспоживанням. Насоси укомплектовані роз'ємами для підключення до електричної мережі. Особливості: Насос укомплектований високоефективним, синхронним електродвигуном з постійними магнітами і електронним регулюванням. Підтримується "нічний режим" роботи з низьким енергоспоживанням. Насоси укомплектовані роз'ємами для підключення до електричної мережі.
  • Насоси DAB EVOTRON - енергозберігаючі побутові циркуляційні насоси класу A. Призначені для систем опалення, кондиціонування та гарячого водопостачання. На передній панелі великий дисплей, що відображає режим роботи відповідно до виконуваної операцією. Всі моделі насосів EVOTRON оснащені теплоізоляційним кожухом і спеціальним роз'ємом з штекером для легкого підключення електроживлення (клемник не треба відкривати). Насоси EVOTRON мають енергоспоживання на 70% менше ніж традиційні насоси. Кормі того, насоси EVOTRON мають функцію "smart sleep", що дозволяє оптимізувати енергоспоживання в нічний час в автоматичному режимі (при необхідності).Насоси DAB EVOTRON - енергозберігаючі побутові циркуляційні насоси класу A. Призначені для систем опалення, кондиціонування та гарячого водопостачання. На передній панелі великий дисплей, що відображає режим роботи відповідно до виконуваної операцією. Всі моделі насосів EVOTRON оснащені теплоізоляційним кожухом і спеціальним роз'ємом з штекером для легкого підключення електроживлення (клемник не треба відкривати). Насоси EVOTRON мають енергоспоживання на 70% менше ніж традиційні насоси. Кормі того, насоси EVOTRON мають функцію "smart sleep", що дозволяє оптимізувати енергоспоживання в нічний час в автоматичному режимі (при необхідності).
Виробник DAB
Контактна інформація ПП "Аккорд Україна", м. Київ, вул. Бориспільська, 9,корпус 8, офіс 107, тел.: +38(067)329-84-42
Детальна інформація щодо продукту http://www.dabpump.com.ua/...
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення DAB EVOPLUS 80/180 SAN M

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.