D-MK Meibes (Huch Entec) з насосом Wilo Stratos PARA 25/1-7.

від Meibes
  • Область застосування: змішувальний контур, тобто контур, в якому необхідно тримати певний температурний графік за рахунок підмішування охолодженого теплоносія зворотної лінії в подаючу. Найчастіше використовується в якості контуру "теплої підлоги", радіаторного опалення з точним управлінням температури і т.п. Для автоматичного здійснення підмішування необхідно вибрати відповідний електропривод і підключити його до керуючої автоматики
  • У даних насосних групах збірна теплоізоляція має спеціальну конструкцію для роботи як з звичайними, так і з електронними насосами. Ця теплоізоляція має 2 зони: Зона №1 - повністю теплоізольована трубна арматура і силова частина насоса. Вона забезпечує зменшення тепловтрат в приміщення. Зона №2 - вентильований відсік для електронного керуючого блоку насоса. Це забезпечує необхідне охолодження для блоку електроніки та її надійну і тривалу експлуатацію в своєму температурному режимі. Зона №2 повністю теплоізольована від Зони №1.
Виробник Meibes
Контактна інформація ТОВ "Інтекс Холдинг Україна", 02121, м. Київ, вул. Коллекторна, 3-А; тел.: +38 (044) 353-92-97, info@meibes.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.meibes.ua/...
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення D-MK Meibes (Huch Entec) з насосом Wilo Stratos PARA 25/1-7.

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.