Cosmogas Novadens 45

від Cosmogas
  • Настінний газовий котел, функція опалення.
  • Максимальна потужність — 45кВт. ККД — 110,1 %. Низькі викиди шкідливих речовин СО —15 p.p.m, NOx - 15 p.p.m. Система попереднього змішування Cosmomix, діапазон регулювання потужності 1:6. Вбудований контроль бойлера і цикл антилегіонели при ГВП, захист від замерзання. Первинний теплообмінник з нержавіючих труб AISI 316L. 5 клас по екології
Виробник Cosmogas
Контактна інформація ПП “Берлин”, 79019, м. Львів, вул. Малинова 6, (032) 231-72-12
Детальна інформація щодо продукту http://berlyn.com.ua/...
Технологія конденсаційний котел
Максимальна потужність, кВт 45,0
Мінімальна потужність, кВт 13,5
Ефективність, % 110,1

Річна економія
Річна економія: 7 600 грн / 6200 кВт·год*
73,0%
27,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення Cosmogas Novadens 45

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.


84 857 грн
Ви економите: 7 600 грн за рік*