Cooper&Hunter CHV-5SHH280NMX

від Cooper&Hunter
  • Тепловий насос Cooper&Hunter CHV-5SHH280NMX це новітня VRF система з рекуперацією тепла та одночасною можливістю: охолодження/обігріву повітря в приміщенні, гарячого водопостачання та теплого полу. В режимі повної рекуперації COP може досягати більше 6. Тепловий насос Cooper&Hunter це: висока енергоефективність яка досягається за рахунок технології рекуперації тепла та використання інверторних двигунів постійного струму; оптимальне співвідношення ціна/якість; вивірений набір функцій; досвід практичної експлуатації в Україні; повна сервісна підтримка з найкоротшими термінами реагування;
  • Гібридна VRF система CHV5 HOME американського бренду Cooper&Hunter має зовнішній блок, з повітряним теплообміном, до якого підключається внутрішній блок – гідромодуль (для нагрівання води) та паралельно внутрішні блоки з прямим випаровуванням. Внутрішні блоки мають великий асортимент потужності і виконання (канальні, касетні, настінні і т. д.), що дозволяє монтувати їх з будь-якими вимогами до організації вентиляції, опалення та охолодження приміщення. Гідромодуль, в свою чергу, постачає гарячу воду для ГВП та опалення приміщення. Тепловий насос має вдосконалену технологію інверторних двигунів постійного струму, з технологією керування в режимі реального часу, що дозволяє досягти більш потужної продуктивності, більш високого коефіцієнта енергоефективності та більш надійної роботи. Режим з найнижчим робочим шумом 45 дБ (A), для комфортного використання зовнішнього блоку в нічний час. Інтелектуальна функція розморожування вибирає оптимальний алгоритм роботи, в залежності від температури зовнішнього повітря. Інноваційна технологія комунікації з мережею CAN, яка забезпечує більш швидку і надійну швидкість відповіді на повідомлення, це дає можливість повністю забезпечити функцію автоматичної адресації та неполярне вільне дротове з'єднання. Найкраще дана система підійде для використання в житлових або невеликих комерційних приміщеннях де стоїть задача опалення, кондиціонування та приготування гарячої води.
Виробник Cooper&Hunter
Контактна інформація ТОВ "СТЕП КОРПОРЕЙШН", м. Київ, Голосіївський проспект, 132, www.cooperandhunter.ua
Детальна інформація щодо продукту http://cooperandhunter.ua/...
Максимальна потужність, кВт 28,0
Технологія повітря-вода
COP 3,89

Річна економія
Річна економія: 33 300 грн / 28000 кВт·год*
29,5%
70,5%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Cooper&Hunter CHV-5SHH280NMX

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.