Cooper&Hunter CH-HP16UMNM

від Cooper&Hunter
  • Тепловий насос EVIPOWER CH-HP16UMNM від американського бренду Cooper&Hunter за своєю конструкцією є моно блоковим. Його призначення: обігрів, кондиціонування та забезпечення ГВП. Діапазон ефективної та безпечної роботи: від -30°С на обігрів і до +45°С на охолодження. COP може досягати понад 5.0. Тепловий насос Cooper&Hunter це: висока енергоефективність; оптимальне співвідношення ціна/якість; вивірений набір функцій; багаторічний досвід практичної експлуатації в Україні; повна сервісна підтримка з найкоротшими термінами реагування;
  • В моноблочних насосах серії EVIPOWER встановлені спіральні компресори з технологією EVI, яка дозволяє регулювання їх потужності від 10% до 100%, та підвищує COP на 10%, а теплову потужність на 25%. Температурний діапазон ефективної та безпечної роботи: від -30°С до +45°С. П’ять режимів роботи: обігрів, охолодження, нагрів води, обігрів + ГВП, охолодження + ГВП. Надійний інноваційний теплообмінник, повністю утеплений, за відсутності енергопостачання, не замерзає протягом 20 годин, при температурі -30°С. Провідний контролер з кольоровим сенсорним дисплеєм, та набором всіх необхідних функцій. Можливість керування ТЕН-ом для швидкого нагріву води.
Виробник Cooper&Hunter
Контактна інформація ТОВ "СТЕП КОРПОРЕЙШН", м. Київ, Голосіївський проспект, 132, www.cooperandhunter.ua
Детальна інформація щодо продукту http://cooperandhunter.ua/...
Максимальна потужність, кВт 16,0
Технологія повітря-вода
COP 4,40

Річна економія
Річна економія: 34 900 грн / 29200 кВт·год*
26,5%
73,5%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Cooper&Hunter CH-HP16UMNM

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.