Condens 7000 W ZSBR35-3A

від Bosch
  • Газовий настінний конденсаційний котел. Три типорозміру 28, 35 і 42 кВт. Котел з закритою камерою згоряння з примусовим видаленням продуктів згоряння. Можливо встановлювати в приміщенні незалежно від наявності димоходу. Призначений для опалення приміщення та приготування гарячої води (при підключенні бойлера непрямого нагерва) для котеджів і інших будівель площею до 400 квадратних метрів.
  • Один з найбільш безшумних котлів у своєму класі. Автоматичне регулювання потужності в режимі опалення та режимі приготування гарячої води. Теплообмінник зі сплаву Al-Mg-Si. Відведення продуктів згорання через каоксіальние димоходи діаметром 80/125 мм. Вбудований опалювальний насос з можливістю роботи в режимі економії енергії (тільки для моделі ZWBR 35-3 A). Котел можна з'єднати з системою для нагріву гарячої води від сонця (геліосистемою). Мулітіфункціональний дисплей для простоти управління. Котли можна підключати в каскади. Поставляється як котел для опалення з можливістю підключення до бойлера непрямого нагріву (для приготування гарячої води).
Виробник Bosch
Контактна інформація ТОВ "Роберт Бош Лтд.", вул. Крайня, 1, 02660, Київ, Україна, телефон: 0 800 300 733, факс: (044) 490 24 84, E-Mail: tt@ua.bosch.com
Детальна інформація щодо продукту http://www.bosch-climate.com.ua/...
Технологія конденсаційний котел
Максимальна потужність, кВт 35,0
Мінімальна потужність, кВт 5,6
Ефективність, % 109,0

Річна економія
Річна економія: 7 200 грн / 5900 кВт·год*
74,3%
25,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення Condens 7000 W ZSBR35-3A

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.