Condens 3000 W ZWB28-3C

від Bosch
  • Газовий настінний конденсаційний котел для опалення та гарячого водопостачання. Котел з закритою камерою згоряння з примусовим видаленням продуктів згоряння. Можливо встановлювати в приміщенні незалежно від наявності димоходу. Призначений для опалення приміщення і приготування гарячої води для котеджів і інших будівель площею до 250 квадратних метрів.
  • Приготування гарячої води проточним способом в пластинчастому теплообміннику. Газова арматура з модуляцією, що забезпечує постійне співвідношення газової суміші. Рідкокристалічний дисплей з індикацією робочих параметрів, зі стандартними кодами помилок облагчает настройку та сервісне обслуговування. Панель управління Heatronic 3. Управління роботою з момощью Fx регуляторів і робота з IxM модулями. Можливість переведення на роботу на зрідженому газі. Циліндрична пальник з нержавіючої сталі з попереднім змішуванням. Теплообменннік з Al-Mg-Si сплаву з великою площею теплообміну. Вбудований опалювальний насос з можливістю роботи в енергозберігаючому режимі. Можливість підключення до систми "тепла підлога".
Виробник Bosch
Контактна інформація ТОВ "Роберт Бош Лтд.", вул. Крайня, 1, 02660, Київ, Україна, телефон: 0 800 300 733, факс: (044) 490 24 84, E-Mail: tt@ua.bosch.com
Детальна інформація щодо продукту http://www.bosch-climate.com.ua/...
Технологія конденсаційний котел
Максимальна потужність, кВт 28,0
Мінімальна потужність, кВт 4,0
Ефективність, % 109,0

Річна економія
Річна економія: 7 200 грн / 5900 кВт·год*
74,3%
25,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення Condens 3000 W ZWB28-3C

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.