COMPACT Top 02

від Swegon
  • COMPACT Top - це комплектний повітропідготовчий агрегат 2-х типорозмірів, з вентиляторами припливного і відпрацьованого повітря з безпосереднім приводом, фільтрами, роторним утилізатором тепла, а також вбудованою системою автоматики. Повітроводи підключаються до агрегату зверху, що дозволяє розмістити агрегат в приміщеннях з обмеженою площею.
  • COMPACT ТОР має низький рівень шуму, що дозволяє встановлювати агрегат поруч з робочими місцями. Завдяки привабливому дизайну, агрегат може бути розміщений в різних приміщеннях. Створена спеціально для COMPACT мікропроцесорна система автоматики управляє всіма двигунами, регулює температуру, витрати повітря, і виконує багато інших функцій. Всі установки і зчитування виконуються в ручному терміналі. Практично всі необхідні для системи вентиляції функції автоматики вбудовані - залишається тільки активувати необхідні саме Вам.
Виробник Swegon
Контактна інформація ТОВ "Еко Клімат", atv@ecoclimate.com.ua, +38(044)-594-71-06, 01042, Київ, бул. Дружби Народів 7, кв. 6, http://ecoclimate.com.ua/
Детальна інформація щодо продукту http://ecoclimate.com.ua
Тип теплоутилізатора регенеративний роторний
Ефективність, % 83,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of COMPACT Top 02

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.