Compact P

від NILAN
  • Серія Compact P. Активна і пасивна рекуперація з тепловим насосом повітря/повітря і вода/повітря на обігрів, охолодження і ГВП. Compact P - це модульна компактна система, яка пропонує комплекс рішень, дозволяючи вам вибрати саме те рішення, яке відповідає розміру і вимогам вашого будинку. Сompact P - одна з найбільш компактних систем в світі яка сертифікована для використання в пасивних будинках завдяки своїй високій ефективності (Сертифікат Passive House Institute). Compact P обмінює до 325 м3 / год свіжого повітря і призначений для будинків з площею до 200 м2. Функціонал: - вентиляція - пасивна рекуперация - активна рекуперация - нагрівання та охолодження повітря, що подається - підготовка ГВП
  • Серія Compact P. Активна і пасивна рекуперація з тепловим насосом повітря/повітря і вода/повітря на обігрів, охолодження і ГВП. Compact P - це модульна компактна система, яка пропонує комплекс рішень, дозволяючи вам вибрати саме те рішення, яке відповідає розміру і вимогам вашого будинку. Перш за все Compact P - це система вентиляції та опалення, яка забезпечить ваш будинок свіжим повітрям, рекуперацією тепла і виробництвом санітарної гарячої води. Обладнання забезпечує щоденний повітряний обмін з видаленням пилових частинок, запахів і надмірної вологості в обмін на приємний і здоровий клімат в приміщенні. Коли всередині будинку більш жарко, ніж поза домом, вбудований байпас гарантує, що холодне повітря потрапить прямо в будинок. Якщо ви хочете, щоб рішення також охоплювало центральне опалення будинку, ви повинні вибрати рішення Compact P з повітряним або ґрунтовим тепловим насосом. Сompact P - одна з найбільш компактних систем в світі яка сертифікована для використання в пасивних будинках завдяки своїй високій ефективності (Сертифікат Passive House Institute). Сompact P забезпечує: - вентиляція - пасивна рекуперация - активна рекуперация - нагрівання та охолодження повітря, що подається - підготовка ГВП Стандартні функції серії Compact P: • Протиточний теплообмінник для рекуперації пасивної з ККД> 85%. • Тепловий насос для нагріву припливного повітря і для приготування ГВС. • Автоматичний байпас 100%. • Два енергоефективних вентилятора. • Вбудований фільтр класу G4. • 180-літрова ємність ГВС з подвійним емалевим покриттям та підключенням циркуляції (pex). • Анод • 1.5 кВт додатковий нагрівач в ємності ГВП. • Стандартний контролер CTS 602 з дисплеєм і програматором. • Датчик вологості • Функція електронного моніторингу анода • Функція охолодження повітря тепловим насосом. опціонально • Solar = Додолнітельний змійовик (0,7м 2) в ємності ГВП для підключення сонячної панелі (3m2) або іншого джерела тепла. • Polar вбудований нагрівач
Виробник NILAN
Контактна інформація ТОВ "ЮНІДЖІ", м. Київ, 03179, Брест-Литовське шосе, 8а, оф.217, тел.: 0443645383; www.unigy.com.ua; info@unigy.com.ua
Детальна інформація щодо продукту https://unigy.org.ua
Тип теплоутилізатора регенеративний з керамічним теплообмінником
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of Compact P

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.