Compact P Cooling GEO 6

від NILAN
  • Активна і пасивна рекуперація з тепловим насосом повітря/повітря і грунт/вода на обігрів, охолодження і ГВП. Compact P - це модульна компактна система, яка пропонує комплекс рішень, дозволяючи вам вибрати саме те рішення, яке відповідає розміру і вимогам вашого будинку. Сompact P - одна з найбільш компактних систем в світі яка сертифікована для використання в пасивних будинках завдяки своїй високій ефективності (Сертифікат Passive House Institute). Функціонал: - вентиляція - пасивна рекуперация - активна рекуперация - нагрівання та охолодження повітря, що подається - підготовка ГВП Compact P обмінює до 325 м3 / год свіжого повітря і призначений для будинків з площею до 200 м2.
  • У стандартній версії Compact P встановлений грунтовий тепловий насос для центрального опалення. Пристрій керує циркуляцією грунтового теплообмінника і низькотемпературної радіаторної системою або підігрівом підлоги з температурою потоку до 45 ° C. Тепловий насос оснащений компресором з частотним перетворювачем, який дозволяє вам регулювати необхідну потужність і забезпечує високу мобільність. Робота теплового насоса управляється контролером LMC 223 з можливістю аналізу погодних умов і підключення до сигналу від системи центрального опалення. Комплектація теплового насоса GEO: • Теловой насос гліколь / вода з 2-кіловатний додатковим нагрівачем. • Контролер LMC 223 для управління тепловим насосом з датчиком температури гліколю, температури системи опалення та зовнішньої температури. • Циркуляційний насос грунтового теплообмінника класу енергоефективності A • 8-літровий розширювальний бак. • Запобіжний клапан 3,5 бар, манометр, запобіжний і відвідний клапан для контуру грунтового теплообмінника. • Запобіжний клапан 2,5 бар, манометр, клапан наповнення і вентиляції для контуру центрального опалення.
Контактна інформація ТОВ "ЮНІДЖІ", м. Київ, 03179, Брест-Литовське шосе, 8а, оф.217, тел.: 0443645383; www.unigy.com.ua; info@unigy.com.ua
Детальна інформація щодо продукту https://unigy.org.ua
Тип теплоутилізатора регенеративний з керамічним теплообмінником
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of Compact P Cooling GEO 6

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.