Comfort CT300Polar

від NILAN
  • Comfort CT300. Вентиляція і пасивна рекуперація. Система призначений для тих, хто хоче вентиляційну систему з високою ефективністю рекуперації тепла і комфортного нагріву. Comfort CT300 - це енергоефективна вентиляційна установка, яка пропонує рекуперацію тепла для будинків і невеликих комерційних будівель площею до 250 м2 з вимогами до вентиляції до 400 м3 / год. Система сертифікована для пасивних будинків і вже відповідає майбутнім і більш жорстким датським вимогам 2020 року стосовно рекуперації тепла і споживання енергії.
  • Comfort CT300. Вентиляція і пасивна рекуперація. Система призначений для тих, хто хоче вентиляційну систему з високою ефективністю рекуперації тепла і комфортного нагріву. Система сертифікована для пасивних будинків і вже відповідає майбутнім і більш жорстким датським вимогам 2020 року стосовно рекуперації тепла і споживання енергії. Система витягує душне, вологе повітря із кухні, ванної кімнати або технічного приміщення і, в той же час, видаляє частинки пилу, вологи і запахів з дому. А енергія з витяжного повітря використовується для нагріву приточного повітря. Система може бути оснащена додатковими нагрівальними котушками, які можуть бути підключені до електричної або центральної системи опалення. Системи будуть забезпечувати комфортну температуру вхідного повітря навіть в найхолоднішу зимову погоду. Коли ви купуєте систему Comfort, ви отримуєте зручний і здоровий клімат в приміщенні і економію коштів на рахунок за опалення. Comfort CT300 також доступний в полярній версії з вбудованим нагрівальним елементом для захисту теплообмінника від льоду. Комплектація Comfort 250-600: • Протиточний теплообмінник рекуператора з ККД> 85%. • Автоматичний Байпас 100%. • Два енергоефективних вентилятора. • Фільтри G4. • Контролер CTS 602 • Вбудований датчик вологості • Нагрівач проти обмерзання
Виробник NILAN
Контактна інформація ТОВ "ЮНІДЖІ", м. Київ, 03179, Брест-Литовське шосе, 8а, оф.217, тел.: 0443645383; www.unigy.com.ua; info@unigy.com.ua
Детальна інформація щодо продукту https://unigy.org.ua
Тип теплоутилізатора регенеративний з керамічним теплообмінником
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of Comfort CT300Polar

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.