Comfort 300LR

від NILAN
  • Comfort 300 LR. Вентиляція і пасивна рекуперация. Система призначений для тих, хто хоче вентиляцію з високою ефективністю рекуперації тепла і комфортного нагріву. Підходить для будинків, квартир зі споживанням повітря до 525 м3 / год. Система ідеальна як для нових будівель, так і для тих, що підлягають ренновації площею до 330 м2. Comfort 300 LR підходить для розміщення в мансарді.
  • Comfort 300 LR. Вентиляція і пасивна рекуперация. Система призначений для тих, хто хоче вентиляцію з високою ефективністю рекуперації тепла і комфортного нагріву. Підходить для будинків, квартир зі споживанням повітря до 525 м3 / год. Система ідеальна як для нових будівель, так і для тих, що підлягають ренновації площею до 330 м2. Comfort 300 LR підходить для розміщення в мансарді. Система витягує душне, вологе повітря, наприклад, із кухні, ванної кімнати і підсобних приміщень і, в той же час, видаляє частинки пилу, вологи і запахи з дому. А енергія з витяжного повітря використовується для нагріву повітря, що поступає. Система може бути оснащена додатковими нагрівальними теплообмінниками, які можуть бути підключені до електричної або центральної системи опалення. Система буде забезпечувати комфортну температуру вхідного повітря навіть в найхолоднішу зимову погоду. Комплектація Comfort 300LR: • Пластинчастий теплообмінник рекуператора з ККД> 85%. • Автоматичний байпас 100%. • Фільтри G4. • Контролер CTS 602 • Вбудований датчик вологості • Два енергоефективних вентилятора
Виробник NILAN
Контактна інформація ТОВ "ЮНІДЖІ", м. Київ, 03179, Брест-Литовське шосе, 8а, оф.217, тел.: 0443645383; www.unigy.com.ua; info@unigy.com.ua
Детальна інформація щодо продукту https://unigy.org.ua
Тип теплоутилізатора регенеративний з керамічним теплообмінником
Ефективність, % 90,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of Comfort 300LR

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.