Comfort 300 TOP

від NILAN
  • Comfort 300 TOP с контроллером CTS 602. Вентиляція і пасивна рекуперация. Comfort 300 Top - це енергоефективна вентиляційна установка, яка пропонує рекуперацію тепла для будівель площею до 235 м2 з вимогами до вентиляції до 375 м3 / год. Протягом останніх 40 років цей блок постійно вдосконалюється і сьогодні оптимізований для низького споживання енергії і для безперервної роботи. Comfort 300 Top також можна замовити з вбудованим підігрівачем для захисту від замерзання. Comfort 300 Top перевірений на заводі і готовий до використання.
  • Comfort 300 TOP с контроллером CTS 602. Вентиляція і пасивна рекуперация. Comfort 300 Top - це енергоефективна вентиляційна установка, яка пропонує рекуперацію тепла для будівель площею до 235 м2 з вимогами до вентиляції до 375 м3 / год. Протягом останніх 40 років цей блок постійно вдосконалюється і сьогодні оптимізований для низького споживання енергії і для безперервної роботи. Comfort 300 Top також можна замовити з вбудованим підігрівачем для захисту від замерзання. Comfort 300 Top перевірений на заводі і готовий до використання. Комплектація Comfort 300 Top: • Протиточний теплообмінник рекуператора з ККД> 85%. • Автоматичний Байпас 100%. • Два енергоефективних вентилятора. • Фільтри G4. • Контролер CTS 602 • Вбудований датчик вологості
Виробник NILAN
Контактна інформація ТОВ "ЮНІДЖІ", м. Київ, 03179, Брест-Литовське шосе, 8а, оф.217, тел.: 0443645383; www.unigy.com.ua; info@unigy.com.ua
Детальна інформація щодо продукту https://unigy.org.ua
Тип теплоутилізатора регенеративний з керамічним теплообмінником
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of Comfort 300 TOP

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.