ComfoAir 70

від Zehnder
  • Вентиляційна установка ComfoAir 70. Продуктивність 60 м3/год (50 Па), перехресно-протиточ- ний ентальпійний теплообмінник.
  • Вентиляційна установка ComfoAir 70. Продуктивність 60 м3/год (50 Па), перехресно-протиточний ентальпійний теплообмінник з функцією рекуперації вологи, монтаж на внутрішній стороні зовнішньої стіни, підключення припливного і витяжного повітроводів для вентилювання прилеглих приміщень, з вбудованою панеллю керування. Підключення припливного повітропровода DN100 позаду або праворуч, підключення витяжного повітропровода DN100 позаду або зліва. Опціонально можуть бути додані датчики вологості, СО2 і VOC, а також виносна панель управління.
Контактна інформація Представництво Цендер ГмбХ, 04114, м. Київ, вул. Пріорська (Полупанова), 14, Україна, +380444618848, comfosystems@ukr.net
Детальна інформація щодо продукту https://www.international.zehnder-systems.com/...
Тип теплоутилізатора пластинчатий
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of ComfoAir 70

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.