Combi 302 Polar TOP

від NILAN
  • Пасивна і активна рекуперація з тепловим насосом повітря/повітря. Устаткування Combi 300 Polar - це пристрої, що дозволяють здійснювати вентиляцію приміщень з використанням пасивної і активної рекуперації тепла. Пасивне відновлення відбувається за допомогою протиточних перехресних теплообмінників, тоді як при активному відновленні слід використовувати тепловий насос. Отримана таким чином енергія використовується для нагріву і охолодження припливного повітря. Combi 302 Polar Top обмінює до 430 м3 / год свіжого повітря і призначений для будинків з площею до 270 м2.
  • Пасивна і активна рекуперація з тепловим насосом повітря/повітря. Устаткування Combi 300 Polar - це пристрої, що дозволяють здійснювати вентиляцію приміщень з використанням пасивної і активної рекуперації тепла. Пасивне відновлення відбувається за допомогою протівочних перехресних теплообмінників, тоді як при активному відновленні слід використовувати тепловий насос. Отримана таким чином енергія використовується для нагріву і охолодження припливного повітря. Combi 302 Polar Top обмінює до 430 м3 / год свіжого повітря і призначений для будинків з площею до 270 м2. Комплектація Combi 300 Polar Top: • Протиточний теплообмінник рекуператора з ККД> 85%. • Тепловий насос для активної рекуперації, нагрівання та охолодження повітря з показником COP> 4. • Функція "Літо" з охолодженням повітря • Два енергоефективних вентилятора. • Вбудовані фільтри (M5). • Вбудований попередній нагрівач (проти обмерзання теплообмінника). • Контролер CTS 602
Виробник NILAN
Контактна інформація ТОВ "ЮНІДЖІ", м. Київ, 03179, Брест-Литовське шосе, 8а, оф.217, тел.: 0443645383; www.unigy.com.ua; info@unigy.com.ua
Детальна інформація щодо продукту https://unigy.org.ua
Тип теплоутилізатора регенеративний з керамічним теплообмінником
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of Combi 302 Polar TOP

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.