CLIMAFLEX Stabil

від CLIMAFLEX
  • Ізоляція для трубопроводів CLIMAFLEX Stabil зі спіненого поліетилену з захисним покриттям 6, 9, 13, 19 мм
  • Ізоляція для трубопроводів CLIMAFLEX Stabil зі спіненого поліетилену з захисним покриттям червоного кольору - професійний матеріал, призначений для виконання ізоляції опалювальних і водопровідних труб, який виготовлений зі спіненого поліетилену, що має закриту структуру комірок і не змінює з часом своїх властивостей. Цей матеріал відрізняється легкістю монтажу і можна впевнено заявити, що цей матеріал чудово підходить для виконання ізоляції систем водопостачання , опалення та вентиляції. Виготовляється відрізками довжиною по 2 м
Виробник CLIMAFLEX
Контактна інформація ТОВ АКВА-ПЕКС УКРАЇНА, вул. Ежена Потьє, 12, оф.120, м. Київ, 03057, +380443907531, +380675091832, http://aquapex.ua
Детальна інформація щодо продукту http://aquapex.ua/...
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,038

Річна економія
Річна економія: 600 грн / 500 кВт·год*
98,0%
2,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення CLIMAFLEX Stabil

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.