Clima Screen Premium Full 4ClimaSolar-10TAr-4M1-10TAr-4ClimaN

від Clima Screen
  • Розроблені спеціально для українського клімату по американський технології теплого дзеркала. Двокамерний склопакет з теплою італійською дистанцією, одночасне використання енергозберігаючого та мультифункціонального скла. Заповнення камер Аргоном. Відрізняється збільшеним терміном гарантії до 15 років, та підвищеною надійністю завдяки додатковійї обробці кромки трьох стекол. До комплектації склопакету входять кращі комплектуючі преміум-класу. Покращують мікроклімат в приміщенні, підвищена шумоізоляція
  • Можливе виготовлення склопакетів будь-якої товщини, в залежності від потрібного профілю, від 24 до 52 мм. Склопакети можуть бути виконані в нестандартних опціях, наприклад: кольорове скло, шпроси, нестандартна форма, ударостійкість, без впливу на енергоефективність склопакету. Послуга по заміні склопакетів у встановлених вікнах актуальна для власників приватних будинків, офісів и квартир з індивідуальним опаленням, а також для вікон, які виходять на сонячну сторону. Склопакет займає 80% від усього вікна і до його вибору треба підходити грунтовно. Процес заміни склопакету вигідний швидкістю, відсутністю ремонтного бруду і пилу, збереженням відкосів, тишею та чистотою. Підходить для вікон з ПВХ, евробруса та алюмінія. Також маємо можливість виготовлення вікна цілком.
Виробник Clima Screen
Контактна інформація ТОВ "Глобал Гласс Конкстракшн", Київська обл., Бориспільский р-н, с. Велика Александрівка, вул. Київский Шлях, 117-А, тел.: +38 (044) 384-42-00, www.climascreen.ua
Детальна інформація щодо продукту http://climascreen.ua/
Матеріал Склопакети
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 1,25

Річна економія
Річна економія: 3 200 грн / 2600 кВт·год*
88,7%
11,3%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Clima Screen Premium Full 4ClimaSolar-10TAr-4M1-10TAr-4ClimaN

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.