Chaffoteaux PIGMA GREEN EVO 30

від Chaffoteaux
  • Pigma Green Evo призначений для опалення приміщень і приготування гарячої води для господарсько-побутових потреб.
  • Основні характеристики: • Конденсаційний настінний котел • Закрита камера згорання • Каскадне підключення • До 108% ККД в конденсаційному режимі, і заощадження енергії до 35%; • РК дисплей для контролю і програмування параметрів роботи котла; • Два теплообмінника, на опалення і ГВП з нержавіючої сталі; • Насос і вентилятор модульований для зниження рівня шуму і витрати електроенергії; • Плавний розпал пальника для зниження рівня шуму і збільшення терміну служби компонентів; • Погодозалежне управління (необхідна установка додаткового обладнання).
Виробник Chaffoteaux
Контактна інформація ГРУПА КОМПАНІЙ ТЕПЛОСВІТ, Львівська область, Пустомитівський район, с. Нагоряни, вул. Стуса, 17 / Б, Тел. / Факс: +380 32 / 227-27-77 моб 067 471 11 80
Детальна інформація щодо продукту http://chaffoteaux-ua.com/
Технологія конденсаційний котел
Максимальна потужність, кВт 30,0
Мінімальна потужність, кВт 9,0
Ефективність, % 108,0

Річна економія
Річна економія: 7 000 грн / 5700 кВт·год*
75,2%
24,8%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення Chaffoteaux PIGMA GREEN EVO 30

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.