CH-HRV15KDC

від Cooper&Hunter
  • Приливно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла Cooper&Hunter CH-HRV15KDC з ефективністю теплообміну до 75%, має відносно невеликі габарити і рівень шуму при роботі, що дозволяють її встановлення в застельовому просторі. Інтелектуальне управління, великий набір корисних функцій, повна сервісна підтримка з максимально короткими строками реагування роблять використання вентиляційної установки максимально комфортним.
  • Широкий модельний ряд з максимальною витратою повітря від 150 до 2000 м3/год. Компактні габарити дозволяють встановлювати вентиляційну установку в за стельовому просторі. Двигуни постійного стуму, що використані для приводу вентиляторів мають 10 швидкостей та дозволяють виконувати гнучке регулювання витрати повітря в залежності від потреб користувача. За рахунок використання целулоїдного рекуператора не виникає конденсат на ньому, тому не потрібен дренаж для відведення води. Паралельно точний теплообмінник забезпечує високу ефективність теплообміну та не допускає перемішування припливного та витяжного повітря. Як додаткова опція можливий контроль вуглекислого газу та вологості повітря. Автоматична функція ”By-pass”дозволяє, при допустимій (заданій) температурі навколишнього середовища, приплив повітря в обхід рекуператора. BSM управління. Тижневий таймер для налаштування режимів роботи вентиляційної установки в залежності від дня тижня. Чотири вбудовані датчика температури. Автоматична функція розморожування теплообмінника, з автоматичним управлінням нагрівачем для розморожування. Два фільтри припливного і витяжного повітря. Індикатор необхідності очистки фільтрів. Підключення до пожежної сигналізації, для вимкнення вентиляційної установки вразі тривоги.
Контактна інформація ТОВ "СТЕП КОРПОРЕЙШН", м. Київ, Голосіївський проспект, 132, www.cooperandhunter.ua
Детальна інформація щодо продукту http://cooperandhunter.ua/...
Тип теплоутилізатора пластинчатий
Ефективність, % 75,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of CH-HRV15KDC

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.