Centrometal EKO-CK P 20 кВт

від Centrometal
  • Котел Centrometal EKO-CK P сталевий водогрійний котел, призначений для центрального опалення різними видами палива: дровами, палетами.
  • Котел Centrometal EKO-CK P сталевий водогрійний котел, призначений для центрального опалення різними видами палива: дровами, палетами. Камера згорання виготовлена з високоякісної сталі товщиною 5 мм. У котлі передбачена можливість встановлення термостатом для керування роботою насоса
Виробник Centrometal
Контактна інформація "ЕкономТепло", м. Львів, вул. Плугова, 8, тел.: +38 (096) 102 29 38, et.lviv@ukr.net
Детальна інформація щодо продукту http://ekonomteplo.com.ua/...
Технологія біопаливні брикети, дрова
Максимальна потужність, кВт 20,0
Мінімальна потужність, кВт 6,0
Ефективність, % 89,0

Річна економія
Річна економія: 10 400 грн / 8500 кВт·год*
78,6%
21,4%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Centrometal EKO-CK P 20 кВт

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.


42 340 грн
Ви економите: 10 400 грн за рік*