Capatect CLASSIC B (100 мм)

від Caparol
  • Система теплоізоляції Сapatect для пінополістерольного утеплювача, з декоративною штукатуркою, тип "короїд", 2 мм і подальшим фарбуванням силікатної фасадною фарбою. Системні компоненти: Грунтовка Sylitol-Konzentrat 111, Клейова маса Capatect-Klebe- und Spachtelmasse 190 S, Пінополістирол Вік Буд ПСБ-С-25 (ДСТУ), Клеюче-армуюча Capatect Klebe- und Spachtelmasse (Klebemasse) 190 grau, Армуюча сітка Capatect Gewebe 645, Грунтувальний шар Capatect Putzgrund 610, Фасадна штукатурка Capatect Mineral Leichtputz R20, Фасадна фарба Capatect-SI-Fassadenfinish 130 (Silitol Finish)
  • Capatect CLASSIC - надійне системне рішення для самих різних будівельних умов. Все шари цієї комплексної системи оптимальним чином узгоджені між собою, перевірені і сертифіковані. Система Capatect CLASSIC гарантує високу функціональність в сегменті« Стандарт »від Caparol. Ізоляційний матеріал забезпечує дуже хорошу теплоізоляцію, а мінеральний армуючий шар, мінеральна штукатурка і фінішний шар - довговічність і привабливий зовнішній вигляд фасаду.Якісний сировинний склад, збагачений високоякісними добавками, Capatect CLASSIC ✓ найкраща система в сегменті «Стандарт» ✓ успішне застосування протягом більше 50 років ✓ німецька якість вищої проби ✓ особливо економічне рішення
Детальна інформація щодо продукту http://www.caparol.ua/...
Виробник Caparol
Контактна інформація ДП "Капарол Україна", м. Київ, вул. Алма-Атинська, 35, тел.: +38 (044) 379-06-91, info@caparol.ua, www.caparol.ua
Матеріал Фасадні системи
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,039
Товщина, мм 100
R, м²К/Вт 2,56

Річна економія
Річна економія: 11 000 грн / 9000 кВт·год*
77,3%
22,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Capatect CLASSIC B (100 мм)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.