BW-HT /0091

від CLIMAVENETA
  • Пристрої BW-HT оптимізовані для геотермального застосування. Використання компресора спеціальної конструкції гарантує виробництво гарячої води з температурою до 65°С завдяки системі інжекції рідкого холодоагенту. Серія BW-HT ідеально підходить для комерційних (офісів, готелів), житлових (будинків, квартир) або промислових об'єктів (тільки для виробництва гарячої води).
  • BW-HT - це краще рішення для систем опалення та ГВП, в яких існує потреба у високій температурі води. Пристрої оптимізовані для геотермального застосування. Компресор спеціальної конструкції гарантує виробництво гарячої води з температурою до 65°C завдяки системі інжекції рідкого холодоагенту. Серія BW-HT, яка призначена тільки для нагріву води, може повністю відповідати будь-яким вимогам системи опалення та ГВП, внаслідок широкого модельного ряду, вибору гідравлічних конфігурацій і аксесуарів. Новий модельний ряд серії BW-HT ідеально підходить для комерційних (офісів, готелів), житлових (будинків, квартир) або промислових об'єктів (тільки для виробництва гарячої води).
Виробник CLIMAVENETA
Контактна інформація "ТОВ «КЛІМХАУС», 04128, м. Київ, вул. 18-та Садова, 1, тел.: +38 (044) 221-07-56 info@climhouse.com www.climhouse.com "
Детальна інформація щодо продукту https://www.melcohit.com/...
Максимальна потужність, кВт 25,1
Технологія грунт-вода
COP 4,04

Річна економія
Річна економія: 33 900 грн / 28400 кВт·год*
28,5%
71,5%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення BW-HT /0091

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.