Буран 25 У +ГВП

від BURAN
  • Котел тривалого горіння БУРАН – це твердопаливний котел, який працює за принципом верхнього горіння: горить тільки верхня частина палива, поступово згораючи і опускаючись до низу. На відміну від звичайних твердопаливних котлів, котел БУРАН може працювати при 10% -15% від максимальної потужності і при цьому ККД виробу до 93%.
  • В твердопаливних котлах БУРАН використовується принцип верхнього горіння, при якому полум’я поступово поширюється зверху до низу, що дозволяє підвищити ККД виробу до 93%. Крім того, енергозберігаючі технології дозволяють більш ніж в 7 разів скоротити фінансові витрати на паливо. Котли БУРАН займають перше місце серед інших твердопаливних котлів, перевершуючи піролізні котли та котли з автоматичною подачею палива. Однією із головних відмінностей наших товарів є довготривале горіння на одній закладці дров – до 30 годин, брикетів – до 2 діб. У зв’язку зі зростанням вартості газу для споживачів, твердопаливні котли БУРАН стали набагато економніші, ніж газові. Для будинків, які тільки будуються, установка котла на твердому паливі БУРАН є найекономнішим та далекоглядним рішенням. Додаткові середні загрузочні дверцята дозволяють компактно укласти паливо, що збільшує час горіння однієї загрузки та полегшує обслуговування котла.
Виробник BURAN
Контактна інформація ТОВ "Дзензелівський котлобудівельний завод", електронна адреса - dkzburan@gmail.com; телефон +380673355578; юридична поштова адреса – Черкаська обл., Маньківський р-н, с.Дзензелівка, вул.Горького, 13; веб сайт – www.kotly.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://kotly.co.ua/...
Технологія дрова, пелети
Максимальна потужність, кВт 25,0
Мінімальна потужність, кВт 7,5
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 8 500 грн / 7000 кВт·год*
82,4%
17,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Буран 25 У +ГВП

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.