Buderus Logatherm WPS 8-1

від Buderus
  • Розсільно-водяний опалювальний тепловий насос Logatherm із вбудованою системою керування HMC10-1 призначений для системи опалення та приготування гарячої води через ємнісний бак непрямого нагріву. Можливе керування контурами опалення по зовнішній або кімнатній температурі. Насос заправлений безпечним холодоагентом R410A. Температура в прямому трубопроводі до 65 градусів Цельсія.
  • Розсільна-водяний тепловий насос використовує земні надра як джерело тепла. При цьому використовуються - за вибором - геотермические грунтові зонди, що вводяться вертикально вглиб землі, або геотермические грунтові колектори, що укладаються горизонтально вшир. Зонди і колектори заповнюються, так званим розсолом, тобто сумішшю рідин з низькою точкою замерзання. Розсіл відбирає тепло, накопичене в надрах землі, і віддає його - при транспортуванні тепловим насосом - в опалювальний контур. Розсільна-водяні теплові насоси широко використовуються, оскільки температура грунту відносно постійна га протягом усього року.
Виробник Buderus
Контактна інформація Будерус Україна, 02660, Україна, Київ, вул. Крайня, 1, телефон: (044) 390 71 93, факс: (044) 390 71 94, E-Mail: info@buderus.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.buderus.ua/...
Максимальна потужність, кВт 7,6
Технологія грунт-вода
COP 4,70

Річна економія
Річна економія: 35 500 грн / 29700 кВт·год*
25,2%
74,8%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Buderus Logatherm WPS 8-1

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.