Buderus Logatherm WPL 7 AR T/TS

від Buderus
  • Повітряно-водяний опалювальний тепловий насос реверсивного типу Logatherm. Температура в прямому трубопроводі до 62 градусів Цельсія. Тепловий насос складається з зовнішнього і внутрішнього блоків. Призначений для опалення, приготування гарячої води та активного охолодження. Використовується холодоагент R410A.
  • Повітряно-водяний тепловий насос використовує навколишнє середовище, як джерело тепла. Його можна встановлювати як у новому будівництві, так і в якості додаткового джерела тепла в існуючій системі опалення. Управління одним прямим контуром опалення і додатково управління максимум трьома змішувальними контурами опалення за допомогою модуля змішувального контуру ММ100. Тепловий насос складається з двох блоків. Зовнішній блок повітряно-водяний з відбором тепла із зовнішнього повітря, передачею тепла до внутрішнього блоку за допомогою водяного теплоносія. Внутрішній блок для настінного монтажу без приготування гарячої води. Внутрішній блок з установкою на підлогу має вбудований бак-водонагрівач 190 літрів.
Виробник Buderus
Контактна інформація Будерус Україна, 02660, Україна, Київ, вул. Крайня, 1, телефон: (044) 390 71 93, факс: (044) 390 71 94, E-Mail: info@buderus.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.buderus.ua/...
Максимальна потужність, кВт 7,0
Технологія повітря-вода
COP 4,84

Річна економія
Річна економія: 35 800 грн / 29900 кВт·год*
24,7%
75,3%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Buderus Logatherm WPL 7 AR T/TS

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.