Buderus - Logamatic TC100.2

від Buderus
  • Logamatic TC100.2: Кімнатний термостат для управління опалювальною системою по температурі приміщення або погодозалежного управління з можливістю віддаленого доступу через інтернет
  • • Програмований кімнатний термостат з можливістю підключення до інтернету для віддаленого управління системою опалення та ГВП за допомогою смартфона • Стильний дизайн сенсорного екрану з білою або чорною скляною поверхнею ідеально поєднується з дизайном новітніх моделей конденсаційних котлів Buderus • Сумісність з планшетами та смартфонами під управлінням Android або iOS • Підключення до інтернет через бездротову мережу Wi-Fi з шифруванням AES 256 • Бездротове подключення до термостатам радіаторов • Функція автоматичного визначення присутності користувачів за даними геолокації смартфона або датчикам наближення пристрою • Функція " Самонавчання " для управління системою опалення та гарячого водопостачання за індивідуальними звичками користувача • Можливість погодозалежного управління контуром опалення і контуром гарячого водопостачання без датчика зовнішньої температури завдяки отриманню прогнозу погоди через інтернет • Налаштування індивідуальних програм для контуру опалення та гарячого водоснаженія • Графіки зміни зовнішньої температури, опалювальних кривих, витрати і вартості енергоносіїв • Налаштування графіка відпусток • Можливість одночасного доступу до опалювальної системи з декількох пристроїв
Контактна інформація Будерус Україна, 02660, Україна, Київ, вул. Крайня, 1, телефон: (044) 390 71 93, факс: (044) 390 71 94, E-Mail: info@buderus.ua
Детальна інформація щодо продукту https://www.buderus-logamatictc100.com/...
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 3 400 грн / 2800 кВт·год*
88,0%
12,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Buderus - Logamatic TC100.2

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.