БТС-48 ЕТ

від БТС
  • Піролізні твердопаливні котли БТС - це найсучасніша розробка на українському ринку. Котли виробляються фахівцями компаній "БТС" з урахуванням вимог українських споживачів. Піролізні котли "БТС" об'єднали в собі передові європейські технології ефективності і "слов'янську" надійність. Ми з упевненістю можемо сказати, що котли "БТС" на сьогоднішній день є лідером серед всіх котлів на українському ринку.
  • Піролізні твердопаливні котли БТС «КОМФОРТ» Піролізні котли опалювальні сталеві типу - БТС «Комфорт» працюють на природній тязі. Котел являє цілісно зварену сталеву конструкцію з товщиною стінок 6 мм. Котли призначені для опалення побутових, адміністративних, виробничих, складських приміщень та інших подібних об'єктів. Котли виготовляються в кліматичному виконанні УХЛ 4.2 згідно ГОСТ 15150 для роботи при температурі від 10 ºС до 35 ºС. В якості основного твердого палива в котлах використовуються кускова деревина, відходи деревообробки (тирса, стружка, тріска), вологістю не більше (20 - 40)%. Котел сконструйований для спалювання деревини за принципом газифікації з використанням природної тяги створюваної димарем, димосос використовується при розпалюванні котла і відключається в момент переходу на природну тягу за допомогою рукояток розташованих на передній панелі.За рахунок великої камери завантаження котел працює на одному завантаженні від 10 до 30 год. Також конструкцію котла розраховано, для додаткового монтажу пелетного пальника .
Виробник БТС
Контактна інформація ТОВ "Атом", 01032, Україна, м. Київ, вул. Жилянська, 128\28, тел.: +38(098) 469-69-68, kotly.bts@gmail.com
Детальна інформація щодо продукту http://bts-kotly.com.ua
Технологія дрова
Максимальна потужність, кВт 48,0
Мінімальна потужність, кВт 14,4
Ефективність, % 92,0

Річна економія
Річна економія: 11 600 грн / 9500 кВт·год*
76,1%
23,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення БТС-48 ЕТ

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.