БТС-30М

від БТС
  • Піролізні твердопаливні котли БТС - це найсучасніша розробка на українському ринку. Котли виробляються фахівцями компаній "БТС" з урахуванням вимог українських споживачів. Піролізні котли "БТС" об'єднали в собі передові європейські технології ефективності і "слов'янську" надійність. Ми з упевненістю можемо сказати, що котли "БТС" на сьогоднішній день є лідером серед всіх котлів на українському ринку.
  • Піролізні газогенераторні котли БТС-М тривалого горіння. Піролізні котли БТС-М тривалого горіння є сучасним, надійним, високоякісним опалювальним устаткуванням для постачання теплом побутових і промислових споруд і зданій.Топлівом для даних котлів є різноманітні відходи кусковий деревини, пресовані паливні брикети, дрова, тріска. Наявність електронного блоку управління зі зручним цифровому табло, дозволяє регулювати (задавати) температуру теплоносія від 65 до 85 * С Управління роботою котла відбувається повністю автоматично за наперед заданими параметрами. В камеру завантаження (газоутворення) застосовуються дрова діаметром від 100 до 400 мм довжиною від 500 до 1000 мм (в залежності від потужності котла, дивитися характеристики) паливні брикети не менше 30х300 мм Використання тирси та інших дрібних деревних відходів застосовують разом з дровами в якості палива , але не більше 40% від загального обсягу всієї завантажувальної камери котла. Котли БТС-М відрізняються від конкурентів тим, що при виготовленні стінок колов використовується високоякісна сталь товщиною 5-10 мм.Налічіе футерування в обох камерах, надійно захистить стінки котла від можливого прогоранія.Футеровка котла створює ідеальні умови для повного спалювання твердого палива з мінімальним викидом забруднюючих речовин в атмосферу, дає можливість спалювати сирі дрова з вологістю до 50% не скорочуючи термін експлуатації котла. Розрахунковий термін експлуатації не менше 15 років. Котли БТС-30 М обладнані великою завантажувальної камерою об'ємом 210 л, що дозволить Вам завантажувати паливо 1 2 рази на добу .колоть дрова немає необходімості.Ваші витрати на обігрів приміщень скоротяться до 75% в порівнянні з газовим. На всю продукцію БТС офіційна гарантія 3 роки. При монтажі котлів БТС, нашими фахівцями, продовжуємо гарантію на 2 роки. Разом 5 років повної гарантії від виробника.
Контактна інформація ТОВ "Атом", 01032, Україна, м. Київ, вул. Жилянська, 128\28, тел.: +38(098) 469-69-68, kotly.bts@gmail.com
Детальна інформація щодо продукту http://bts-kotly.com.ua
Технологія дрова
Максимальна потужність, кВт 30,0
Мінімальна потужність, кВт 9,0
Ефективність, % 92,0

Річна економія
Річна економія: 11 600 грн / 9500 кВт·год*
76,1%
23,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення БТС-30М

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.