БТС-25 В

від БТС
  • Піролізні твердопаливні котли БТС - це найсучасніша розробка на українському ринку. Котли виробляються фахівцями компаній "БТС" з урахуванням вимог українських споживачів. Піролізні котли "БТС" об'єднали в собі передові європейські технології ефективності і "слов'янську" надійність. Ми з упевненістю можемо сказати, що котли "БТС" на сьогоднішній день є лідером серед всіх котлів на українському ринку.
  • Повітряногрійні піролізні твердопаливні котли БТС-В Піролізний твердопаливний котел тривалого горіння БТС-В працює за методом піролізного горіння і складається з електронного блоку управління, що нагнітає вентилятора (EBM-Papst) тепло генератора. Що виникає в процесі роботи котла на стінках теплообмінника теплова енергія, передається повітрю, нагнітається вентилятору .Продукти горіння, що виникає в процесі горіння піролізу, виводиться назовні через димар котла. На відміну від водогрійних котлів, в піролізних твердопаливних повітряногрійних котлах БТС-В, теплоносієм є не вода, а атмосферне повітря нагріте до температури від 40 до 200 градусів Цельсія, в залежності від бажаної заданої температури, на електронному блоці управління котла.Прі допомоги нагнітаючого вентилятора повітря проходить через теплообмінник твердопаливного котла нагрівається до заданої температури і далі по системі повітроводів поширюється по приміщеннях, сушильних камер. Використання воздухогрейних піролізних твердопаливних котлів БТС-В для обігріву приміщень, дозволить уникнути дорогої гідравлічної обв'язки котельні та монтажу водяної системи отопленія.Це значно знижує грошові витрати, дозволяє змонтувати систему обігріву приміщень за два-три дня.Воздушная система не боїться розморожування системи, і дає можливість використання з проміжками (стоп) в морозний час в залежності від вимог до температури в приміщенні, що дасть значну економію палива, що спалюється. Повітряногрійні піролізні котли на твердому паливі в багатьох випадках є єдино можливим правильним рішенням організації опалення.
Виробник БТС
Контактна інформація ТОВ "Атом", 01032, Україна, м. Київ, вул. Жилянська, 128\28, тел.: +38(098) 469-69-68, kotly.bts@gmail.com
Детальна інформація щодо продукту http://bts-kotly.com.ua
Технологія дрова
Максимальна потужність, кВт 28,0
Мінімальна потужність, кВт 8,4
Ефективність, % 90,0

Річна економія
Річна економія: 10 700 грн / 8800 кВт·год*
77,8%
22,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення БТС-25 В

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.