БТС-18 С

від БТС
  • Піролізні твердопаливні котли БТС - це найсучасніша розробка на українському ринку. Котли виробляються в м Вінниця фахівцями компаній "БТС" з урахуванням вимог українських споживачів. Піролізні котли "БТС" об'єднали в собі передові європейські технології ефективності і "слов'янську" надійність. Ми з упевненістю можемо сказати, що котли "БТС" на сьогоднішній день є лідером серед всіх котлів на українському ринку.
  • Котли типу «Стандарт» виготовляють зі сталі товщиною 5 мм. Завантажувальна камера футерована керамовставкамі, що дозволяє використовувати в котлі дрова вологістю 40%. В процесі роботи котла виникає піролізний газ горить в керамічному коконі. Це захищає котел від перегріву. У твердопаливному котлі встановлений вентилятор димососа німецького виробника EBM-PAPST забезпечить довгий термін служби. Електронне управління котлом автоматично забезпечить встановлений користувачем температурний режим. Робочий режим котла відбувається за 5-7 хвилин з моменту розпалу. Встановлене в котлі електронне табло виводить на дисплей температуру теплоносія і димових газів, чим забезпечується візуальний контроль за роботою котла. Повітря в котел подається за допомогою регулятора тяги REGULUS RT-3E. Відсутність конденсату при розпалювання котла. Є можливість підключення температурного датчика і циркуляційного насоса. При прогорании палива котел автоматично відключається. Робочий тиск в системі - 0,3 мПа.
Виробник БТС
Контактна інформація ТОВ "Атом", 01032, Україна, м. Київ, вул. Жилянська, 128\28, тел.: +38(098) 469-69-68, kotly.bts@gmail.com
Детальна інформація щодо продукту http://bts-kotly.com.ua
Технологія дрова
Максимальна потужність, кВт 18,0
Мінімальна потужність, кВт 5,4
Ефективність, % 92,0

Річна економія
Річна економія: 11 600 грн / 9500 кВт·год*
76,1%
23,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення БТС-18 С

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.