БТС-14 П

від БТС
  • Піролізні твердопаливні котли БТС - це найсучасніша розробка на українському ринку. Котли виробляються в м Вінниця фахівцями компаній "БТС" з урахуванням вимог українських споживачів. Піролізні котли "БТС" об'єднали в собі передові європейські технології ефективності і "слов'янську" надійність. Ми з упевненістю можемо сказати, що котли "БТС" на сьогоднішній день є лідером серед всіх котлів на українському ринку.
  • Чим котли "БТС" відрізняються від інших піролізних котлів: В котлах "БТС", завдяки створенню розрядження в камері завантаження, а не нагнітання повітря, як в інших котлах, реалізований процес коректного піролізу, тому що піроліз відбувається за умови нестачі кисню. Котли з нагнітаючими вентиляторами називають "полугазіфіцірующімі". "Коректний", правильний піроліз забезпечує високий ККД і економічність котла. Витяжна система з камери завантаження (німецької фірми EBM-PAPST) дає можливість згоряти тільки необхідної кількості дров. Решта дров знаходяться як би в режимі очікування (економії). В інших котлах, при нагнітанні повітря в завантажувальну камеру, дрова горять всі одночасно. Нова система подачі повітря (сервопривід , система датчиків) підлаштовує роботу котла під вологість дров, температуру і вологість повітря, тягу в димоході, тим самим максимально ефективно і економно використовує паливо. Ця система так само працює, як аварійна система самотушенія котла. В котлах "БТС" відсутня шибер димоходу. Немає необхідності в "ручних" маніпуляціях. При запуску задається робоча температура на електронному контролері і все подальші коригування котел робить автоматично. Пластинчастий теплообмінник (замість трубчастого), а так само продумана водна сорочка котла забезпечує максимально ефективний відбір тепла в систему опалення. Необхідно відзначити, що наші котли багатшими європейських аналогів по теплообмінних поверхонь (25 кВт європейський = 15 кВт "БТС") Відсутність фази "стоп" робить роботу котла плавною, економічною, так само береже теплообмінник від засмічення смолами. Наявність режиму "турбо" для швидкого нагріву котла. Збільшена камера завантаження на 135 літрів дає можливість рідше закладати дрова. При роботі з датчиком кімнатної температури інтервал завантаження доходить до 30 годин. Футеровка з рухомих вставок, які не тріскаються, на відміну від котлів інших виробників з монолітної бетонної футеровкою. Бездимна завантаження. Завдяки димососах, при завантаженні палива виключено попадання диму в приміщення. Ця перевага вигідно відрізняє БТС від конкурентів. Зручні надійні ручки, які закриваються одним рухом. Якісна теплоізоляція корпусу "холодні двері" забезпечує безпеку для дітей. Зносостійка порошкове фарбування зовнішніх поверхонь котла. Транспортувальні колеса. Важлива деталь при масі котла від 1 тонни. Оглядове вікно в камері згоряння. Продумані габарити і дизайн котла. Більшість котлів "БТС" проходять в стандартні дверні отвори. Відсутність виступаючих дверей робить зовнішній вигляд котла сучасним і технологічним.
Виробник БТС
Контактна інформація ТОВ "Атом", 01032, Україна, м. Київ, вул. Жилянська, 128\28, тел.: +38(098) 469-69-68, kotly.bts@gmail.com
Детальна інформація щодо продукту http://bts-kotly.com.ua
Технологія дрова
Максимальна потужність, кВт 14,0
Мінімальна потужність, кВт 4,2
Ефективність, % 92,0

Річна економія
Річна економія: 11 600 грн / 9500 кВт·год*
76,1%
23,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення БТС-14 П

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.