BROKELMAN B70 / 4i-12Ar-4-8Ar-4mf

від Вігранд
  • Енергозберігаюче скло - скло з енергозберігаючими властивостями. Спеціальне покриття скла зберігає тепло всередині приміщення. Мультифункціональне скло - скло з енергозберігаючими і сонцезахисними властивостями. Використання мультифункціональних склопакетів дозволяє економити на опаленні взимку і кондиціонуванні повітря влітку. Опис профілю Brokelman B70: 1. Кількість камер - 5; 2. Монтажна ширина - 70 мм; 3. Підвищені тепло- і звукоізоляційні показники; 4. Елегантний зовнішній вигляд ПВХ-профілю; 5. Подвійний кут нахилу зовнішньої чверті профілю; 6. Однакова конфігурація фальца склопакета рами, стулки, імпоста; 7. Застосування потужного універсального підсилювача дає можливість виготовляти вікна і двері будь-якої складності; 8. Чи відповідає вимогам державної програми енергозбереження в I і II кліматичних зонах.
  • Переваги профілю Brokelman: 1. Віконні системи Brokelman є високотехнологічними ПВХ-продуктами нового покоління; 2. Сучасна рецептура і чітке дотримання режимів робить ПВХ-профілі Brokelman екологічно чистими і безпечними для людини і навколишнього середовища; 3. Система має значну перевагу в теплозахисту і звукоізоляції в порівнянні з трикамерними ПВХ-профілями; 4. Спеціальний паз фурнітури дозволяє встановлювати фурнітуру з противовзломними властивостями; 5. Ущільнення в вікнах Brokelman не висихал, не тріскається, не зменшується в розмірах і забезпечує довгострокову герметичність; 6. Конструкції мають низьку теплопровідність і зберігають комфортну температуру в приміщенні навіть при сильних заморозках; 7. Термін служби ПВХ-профілів Brokelman розрахований на кілька десятиліть, при цьому профілі не втрачають своїх якісних характеристик, зберігають естетичний вигляд, залишаються надійними функціональними; 8. Система ПВХ-профілів Brokelman дає можливість установки як однокамерного, так і двокамерного склопакета в залежності від необхідного рівня звуко- і теплоізоляції; 9. ПВХ-профіль Brokelman дозволяє використовувати ламінації різних виробників; 10. Профілі не потребують фарбування, надовго зберігають поверхню глянсовою і гладкою, не втрачають колір.
Виробник Вігранд
Контактна інформація ТОВ "ВІГРАНД", 54028, Україна, Миколаївська обл, м. Миколаїв, вул. В. Чорновола, 8-ж
Детальна інформація щодо продукту https://vigrand.com.ua
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,84

Річна економія
Річна економія: 2 700 грн / 2200 кВт·год*
90,4%
9,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення BROKELMAN B70 / 4i-12Ar-4-8Ar-4mf

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.